Aktualizacja licencji

Aby móc bez ograniczeń korzystać z oprogramowania Comvar należy zamówić aktualną licencję. Można ją pobrać przez internet, bezpośrednio z poziomu programu (po otrzymaniu loginu i hasła, dotyczy wersji NET-SQL).
Starsze wersje Comvar-a (dos i VFP) korzystają z fizycznego pliku licencji (plik wysyłany jest mailem), który należy umieścić w katalogu głównym dysku sieciowego lub w katalogu bieżącym programu.
Oprogramowanie dostępne w zakładce "Programy do pobrania" współpracuje z plikiem licencyjnym w wersji user-18.ssz (dawne wersje dla dos) lub user-18w.ssz i user-18cv.ssz - wersje dla windows (VFP i NET-SQL), który obowiązuje od dnia 14 marca 2018 do dnia 13 marca 2019 roku.

Formularz aktualizacji licencji można pobrać stąd: - formularz licencyjny.
Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy dostępny w opcji: - Kontakt

Programy dostępne w zakładce "Archiwum programów" współpracują z plikiem licencyjnym user-17.ssz. Są to starsze wersje programów, wg stanu na dzień 13 marca 2018.

Wersje sprzed marca 2017 (user-16.ssz) są dostępne na indywidualne życzenie.

Wersje sprzed marca 2016 (user-15.ssz i starsze) nie są już dostępne.

UWAGA: Programy uruchomione bez licencji zgłaszają się w wersji demo i nie wymagają użycia haseł. Jedynie wersja NET-SQL korzysta w trybie demo z domyślnego użytkownika, którego login i hasło to: 0000 (cztery zera).
Programy w wersji demo oprócz braku nagłówka użytkownika (nazwy firmy) mają niewielkie ograniczenia funkcjonalne.